Vzhodna smer v Mali Rinki

V soboto pozno zvečer sva se zapeljala v Logarsko dolino in tam prespala, tako da nama je bilo prihranjeno zgodnje bujenje.Tako  sva včeraj z Meto splezala Vzhodno smer v Mali Rinki.Vreme toplo, skoraj prevroče, užitek je kazilo le kamenje, ki ga je naveza pred nama valila navzdol v neomejenih količinah.Res  pa je povsod še veliko naloženega drobirja .Sestopila  sva preko Turske gore na Kamniško sedlo in nazaj na Okrešelj.

Rok

Popravi objavo
Izbriši objavo

Related posts

Trijo adijo v smeri Humar Škarja

JZ raz Mangarta ALI na ferajnu vsak svoje mesto najde…

Spomladansko vplezavanje – Smer Marije Pomočnice, Zajeda usmiljenja in Živela Klasika

Naroči se na obvestila
Obvesti o
0 Komentarji
Oldest
Newest Most Voted